Zespół

Jesteśmy specjalistami od badań i analiz. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z projektami biznesowymi i naukowymi. Znamy nowoczesne technologie i rozumiemy ich użytkowników. Umiemy słuchać, doradzać i wdrażać rozwiązania. W naszym podejściu wykorzystujemy wiedzę z dziedzin: socjologii, psychologii, ekonomii, informatyki i telekomunikacji.

Dr Dominik Batorski

Wspólnik

Jestem socjologiem. Pracuję jako adiunkt w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego na Uniwersytecie Warszawskim. Należę do Rady Monitoringu Społecznego, przygotowującej cykl badań Diagnoza Społeczna, stworzyłem i odpowiadam za moduł Diagnozy poświęcony uwarunkowaniom, sposobom i konsekwencjom korzystania z nowych technologii. Specjalizuję się w analizie sieci społecznych i badaniach relacji międzyludzkich. Jestem członkiem International Network for Social Networks Analysis. Mam żonę i córkę

Dr Jan Zając

Wspólnik

Jestem psychologiem społecznym i ekonomistą. Fascynują mnie badania Internetu i zachowania ludzi w Internecie. Wykorzystuję tę wiedzę w praktyce w projektowaniu i wprowadzaniu działań marketingowych i sprzedażowych oraz w doradztwie organizacyjnym. Pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mam doświadczenia z branży finansowej, badawczej i internetowej. Uwielbiam dalekie podróże rowerem, piechotą i autostopem. Jestem członkiem International Network for Social Networks Analysis oraz Association of Internet Researchers.